võrgust sahtlitega peeglilaud

võrgust sahtlitega peeglilaud

209,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun
– Materjal: keskmise tihedusega puitlaastplaat, klaas, teras
– Laua suurus: 90 x 40 x 137,5 cm
– Tooli suurus: 38 x 28 x 43 cm
– Kaal: 24 kg

Paki sisu:
– 1 x peeglilaud
– 1 x polsterdatud tool
– 1x kasutusjuhend
– 1x kokkupanemistarvikud

Availability: Saadaval järeltellimisel

209,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

SUUREPÄRASE VÄLIMUSE SAAVUTAMISEKS: kolmekordse peegli abil saad hõlpsasti kontrollida oma meiki ja juukseid eri nurkade alt. Saad alustada oma päeva täiusliku välimusega. Samuti annavad kitsad servad ja puhtad jooned sinu ruumile stiilse ja šiki välimuse.

3 SAHTLIGA PEEGLILAUD: kas ei leia oma laua peal oleva tohutu meigikollektsiooni hulgast oma linerit? Miks mitte sorteerida neid nendesse 3 avarasse sahtlisse tüübiti? Vasakpoolne palettide jaoks, keskmine huulepulkade jaoks ning paremal silmalainerite ja ripsmetuššide jaoks.

EHITATUD KESTMA: tugeva terasraami ja konstrueeritud puidu toel on see vastupidav jumestuslaua komplekt koos tugitooliga sinu seltsiks aastaid. Olles tunnistajaks, kuidas sa muutud üha ilusamaks ja ilusamaks.

MITTE LIHTSALT PEEGLILAUD: sea see magamistuppa, et luua tualettruum. Paiguta see tööruumi kirjutuslauaks või kasuta seda ilma peeglita söögitoas. See tööstuslikus stiilis laud, millel on rustikaalne pruun pind ja must metallraam, on alati täiesti mängus, tõstes samal ajal sinu ruumi.