Võrguriiuliga küljelaud

Võrguriiuliga küljelaud

64,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 48 x 35 x 65 cm
– Maksimaalne lauapinna staatiline kandevõime: 20 kg
– Maksimaalne võrguriiuli staatiline kandevõime: 5 kg
– Kaal: 4 kg

Paki sisu:
– 1 x laud
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

64,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

C-KUJULINE KÜLJELAUD: istu diivanil ja tee tööd, võta hommikul lõõgastav hommikusöök voodis või istu kontoritoolis ja võta oma soe tass kohvi lähedale. See madal küljelaud saab libiseda peaaegu iga diivani või voodi alla, tuues oma asjad lähemale sinna, kus neid vajad.

TÖÖSTUSLIKUS STIILIS LAUD: rustilisest pruunist konstrueeritud puidust ülemine riiul ja tiheda metallvõrguga alumise riiuliga pakub see küljelaud palju hoiuruumi. Et ikka hoida raamatuid, äratuskellu, jooke, lampe ja palju muud ühes kohas. Suur pindala sobib ideaalselt sülearvuti jaoks päeval või suupistete jaoks öösel.

STABIILNE OTSALAUD: kas ei ole tüütu, kui sinu laud kõigub edasi-tagasi iga kord, kui sa käsi liigutad? See lõpplaud on varustatud reguleeritavate jalgadega, mis laseb sul unustada kõik ebatasased põrandad, millel võid istuda. Kirjuta, söö või joo rahulikult.

SOBIVAD PAARILISED: anna oma elutuppa või magamistuppa ajakirja välimus tööstuslikus stiilis mööbli valikuga. Täieliku välimuse saavutamiseks ühenda see tööstuslikus stiilis küljelaud kohvilaua või raamaturiiuliga.