Valgustusega ümara peegliga peeglilaud

Valgustusega ümara peegliga peeglilaud

249,00 279,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: must, valge
– Materjal: keskmise tihedusega puitlaastplaat, mänd (lauajalg), kummipuu (tooli jalad)
– Laua suurus: 80 x 40 x 130.5 cm
– Tooli suurus: 32.5 x 32.5 x 45.5 cm
– Kaal: 20.1 kg

Paki sisu:
– 1 x peeglilaud
– 1 x polsterdatud tool
– 11 x lambipirn
– 1x kasutusjuhend
– 1x kokkupanemistarvikud

Värv
Choose an option
Lisa ostukorvi
Osta kohe

LOO IGAPÄEVANE ILUNURK: kaasaegne tualettlaud koos tuledega on suurepärane võimalus alustada oma päeva klassi ja stiiliga ning lisada oma magamistoale šikkust ja glamuuri.

ALATI NÄE PARIM VÄLJA: kuu kujulist tualettpeeglit valgustavad 10 ääres asuvat lambipirni. Need pakuvad valgustust, et viimistleda end hommikul või enne õhtust väljaminekut – pärast meigi pealekandmist ei taha sa enam eemale vaadata!

LIIGA PALJU ILUTOOTEID?: pole midagi uut – mõned inimesed armastavad omada hulgaliselt kosmeetikatooteid. Lai lauaplaat ja 2 sügavat ruumikat sahtlit, mis on varustatud liuguriga, on valmis hoidma hoiukasti, ehteid ja muudki.

KAUAKESTEV TUGI: võta istet kummipuust jalgadega valmistatud vastupidavale tugitoolile. Peeglilaua jalad on valmistatud massiivsest männipuidust ja korpus puitkiudplaadist, mis tagab kauakestva tugevuse ja täiendava vastupidavuse.

MIDA SA SAAD: eelnevalt kokkupandud sahtlitega garderoobilaud, ümmargune peegel, 10 lambipirni ja 1 varupirn. Pehmendusega tool koos kattega, tarvikukott, illustreeritud kasutusjuhend, professionaalne klienditeenindus ja rahulolugarantii.

Additional Information

Värv

,