Valge peeglilaud ovaalse peegliga

Valge peeglilaud ovaalse peegliga

214,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge
– Materjal: puit
– Toote suurus: 80 x 40 x 140 cm
– Laua suurus: 80 x 40 cm
– Peegli suurus: 54.5 x 38 cm
– Tooli suurus: 45 x 37 x 28 cm
– Ülemise sahtli suurus: 17.5 x 7.5 x 5.5 cm
– Alumise sahtli suurus: 20 x 25 x 5.5cm ja 12.5 x 25 x 7.5 cm

Paki sisu:
– 1 x peeglilaud
– 1 x polsterdatud tool
– 1 x kasutusjuhend
– 1 x kokkupanemistarvikud

214,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

2 ÜHES DISAIN: peeglikinnitust ja lauda saab kombineerida või kasutada eraldi. Peeglipealset saab kasutada väikese riietuslauana ja lauda ilma peeglita saab kasutada kirjutuslauana, konsoolilauana, salongilauana või küünetehniku lauana.

KALLUTAMISKAITSE: et garderoobilaud ei kukuks ümber, saab laua kindlalt seinale kinnitada kaasasoleva kallutamiskaitsega. Kinnitus sõltub seina materjalist. Palun kasuta kruvisid ja seinapistikuid vastavalt seina omadustele.

TÄIUSLIK HOIUSTAMINE: 5 kristallkäepidemetega sahtlit ja suur 80 x 40 cm suurune riiul pakuvad piisavalt hoiuruumi sinu meigi- ja stiilivahenditele. Ja vaheseinte abil saab sinu ehteid, juukseseadmeid, küünelakke, meigivahendeid ja hooldusvahendeid sorteerida ja korralikult hoiustada. Kõik, mida otsid, on kiiresti leitav ja käeulatuses.

360° PÖÖRLEV PEEGEL: peegel on kinnitatud kruvidega ja sellel on paindlik kallutusfunktsioon. Peegel loob suure vaatevälja ja täiendab garderoobi funktsionaalsust suurepäraselt.

KVALITEETNE: kosmeetikalaud on valmistatud tugevast puitkiudplaadist (keskmise tihedusega puitkiudplaat -MDF klass E1). Suurepärane värvimisprotsess muudab selle välimuse läikivaks ja elegantseks. Peegli raamile ja nupule on graveeritud lillede mustrid. Jalgadel on põhja peal isekleepuvad põrandaliugurid, et põrandat ei kriimustataks. Samuti lubab see kindlat püsimist.

Kaal21,5 kg