Valge nelja väljatõmmatava osaga kapp

Valge nelja väljatõmmatava osaga kapp

117,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge
– Materjal: puitlaastplaat
– Suurus: 55 x 81 x 30 cm
– Maksimaalne kandevõime: 20 kg
– Kaal: 13.7 kg

Paki sisu:
– 1 x kapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

117,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

KAUNIS JA PRAKTILINE: maitsekalt valge ja maalähedane, õhkab mõnusalt maalähedast võlu: 55 x 81 x 30 cm. Saab hõlpsasti kombineerida muu mööbliga ja sobib peaaegu igasse ruumi, nt vannituppa, koridori, elutuppa, magamistuppa jne.

KVALITEETNE: kõik lauad on värvitud mõlemalt poolt, värv on ühtlane. Värvitud sahtlid pakuvad rohkelt hoiuruumi erinevatele esemetele, nii et kõike saab kenasti sorteerida ja korrastada.

TURVALINE: sahtlile on kindel alus ja selle saab ka kindlalt seinale kinnitada, kasutades kaasasolevat kallutamisvastast seadet, et vältida õnnetusi.

SUUR HOIURUUM: kapiuksega ruumis on riiul, nii et ruumi saab optimaalselt ära kasutada. Ja hoiuriiulit saab reguleerida kolmele kõrgusele, mis vastab erinevate esemete kõrgusnõuetele.

LIHTNE KOKKUPANEK: juhised on lihtsad ja arusaadavad. Kõigi kruvide juurde kuulub lisakruvi. Nii et kui üks ei ole piisavalt pakitud, siis on ikka piisavalt! Ja üksikud osad on määratud tähtedega, nii et segiajamine on võimatu. Kokkupanek on seega väga lihtne.