Tumepruun telerialus võrgusilmast riiuliga

Tumepruun telerialus võrgusilmast riiuliga

145,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 140 x 40 x 52 cm
– Puidust riiuli maksimaalne kandevõime: 30 kg
– Terasest riiuli kandevõime: 10 kg
– Kaal: 22.6 kg

Paki sisu:
– 1 x telerialus
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

145,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

TÖÖSTUSLIK STIIL SINU MAITSE JÄRGI: musta metallraami ja maalähedaste pruunide laudadega telekalaual on industriaalne hõng. Pane see elutuppa ja sellest saab fookuspunkt, kui kogud külalistelt komplimente oma ainulaadse isikliku maitse eest.

HEAD MATERJALID RÄÄGIVAD ENDA EEST: see telerialus on valmistatud kvaliteetsest puitlaastplaadist ja tugevast raudraamist, nii et saad seda kasutada aastaid. Iga puidust riiuli maksimaalne staatiline koormus on 30kg ja iga metallriiul mahutab kuni 10kg, nii et võid julgelt asetada lauaplaadile suure teleka ja selle alla muid esemeid.

TELERIALUS VÕI KOHVILAUD?: see on sinu otsustada! Võid kasutada seda telerialuseks, et teha oma kodukino stiilseks. Kuid see sobib suurepäraselt ka kohvilaualauana. Lisaks saad metallriiulil oma jalgu toetada, muutes lõõgastumise aja mugavamaks.

LIHTSAIM KOKKUPANEK: sa ei pea kulutama terve pühapäeva hommiku kokkupanekule! See telerialus on varustatud lihtsa konstruktsiooni, illustreeritud juhiste ja nummerdatud osadega, mistõttu on kokkupanek lihtne nagu lapsemäng.

Kaal22,6 kg