Tumepruun serveerimiskäru

Tumepruun serveerimiskäru

95,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 66 x 26 x 85 cm
– Kaal: 9,9 kg
– Maksimaalne kandevõime iga riiuli kohta: 10 kg

Paki sisu:
– 1 x serveerimiskäru
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

95,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

TÖÖSTUSLIK SERVEERIMISKÄRU: otsid funktsionaalset ja stiilse disainiga serveerimiskäru? See käru on lõplik vastus. Rustikaalsed pruunid puidust riiulid koos uudse külgmise traatvõrguga toovad isikupära, et täiendada sinu hästi kujundatud kaasaegset kööki.

RUUMISÄÄSTLIK: armasta oma kööki, valides selle funktsionaalse veereva köögikäru. See kompaktse disainiga serveerimiskäru on mõeldud väikeste korterite või väiksemate köökide teenindamiseks ja pakub sulle lisaruumi, mida vajad oma imelise õhtusöögi valmistamiseks.

KOKKUPANEK ON LIHTNE NAGU 1, 2, 3: mida lihtsam, seda parem. Nummerdatud osade ja üksikasjalike juhenditega, mis on lisatud, on selle köögikäru kokkupanek imelihtne isegi neile, kes ei oska mööblit kokku panna, jättes sulle rohkem aega oma sõprade ja pere meelelahutuseks.

VEERETA VÕI JÄTA PAIGALE: tänu 4 ratastele, millest 2 on piduritega, saad serveerimiskäru toiduvalmistamise ajal vabalt köögi keskele libistada või kasutada reguleeritavaid jalgu, et köögikäru jääks köögisaare lähedal paigale.