Tumepruun riidehoidja sisemise kapiga

Tumepruun riidehoidja sisemise kapiga

157,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 80 x 40 x 180 cm
– Stange kandevõime: 20 kg
– Kapi kandevõime: 60 kg

Paki sisu:
– 1 x riidehoidja
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Laost otsas

LIHTNE KUID PRAKTILINE: kas soovid panna oma hooajariided kohta, kus on lihtne neid haarata ja selga panna? Huvitav, kuhu oma kotid ja kingad panna? Kas Sul pole kuskile oma värskelt triigitud riideid panna? See avatud riidekapp on oma lihtsa stiiliga valmis täitma Sinu nõudmisi erinevate paigutuste osas.

DISAIN ROHKEMA JAOKS: kas Sul on liiga palju asju aga ei tea kuhu neid panna? Pole probleemi! Riided või sallid saab hõlpsasti stange külge riputada , isiklikud asjad või kingad kappi või selle peale panna ning pealmine laud tuleb ainult kasuks.

KVALITEET DETAILIDES: kas Sind on kunagi närvi ajanud kõikuv mööbel? Kas oled kunagi pükste või pusaga kapilingi külge jäänud? Nüüd saad tänu reguleeritavatele jalgade ja magnetilise ukseriiviga nendest ebamugavatest olukordadest vabaks.

TÖÖSTUSLIKU STIILI NÄIDE: kas soovid proovida midagi tööstuslikust stiilist? Vali see! Must terasraam suurendab tasakaalutunnet ja rustikaalne pruun konstrueeritud puit lisab loodustunnet. See garderoob ühendas need kaks materjalitüüpi kokku ja väljendab täielikult hästi struktrueeritud korratunnet, mis on tööstusliku stiili klassika.

Kaal22,5 kg

Sulle võivad meeldida ka need tooted...