Tumepruun konsoollaud

Tumepruun konsoollaud

140,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras, tsingisulam
– Suurus: 100 x 35 x 80 cm
– Maksimaalne staatiline kandevõime: 50 kg
– Kaal: 21,2 kg

Paki sisu:
– 1 x konsoollaud
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kukkumisvastane komplekt
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Saadaval järeltellimisel

140,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

UNIKAALNE VÄLIMUS, MIS PAISTAB SILMA: tagumise terasraami ja rustikaalsete pruunide laudadega konsoollaud loob sinu tuppa võluva tööstusliku stiili. Metallist sahtli käepidemed suurendavad tunnet, et näidata selle konsoollauaga oma isiklikku maitset.

TUGEV JA VASTUPIDAV: Tänu paksule lauaplaadile ja  laiadele terasjalgadele suudab see konsoollaud kanda enamikku esemeid, mida sellele asetad (maksimaalne staatiline koormus 50kg). Kvaliteetne puitlaastplaat ja terasraam tagavad, et saad konsoolilauda kasutada aastaid.

PROBLEEMIVABA HOIUSTAMINE: esita sellel konsoolilaual külaliste vastuvõtmiseks raamitud fotosid või ilusaid taimi, et tervitada külalisi sissepääsus. Hoidke 2 sahtlis olevaid asju, nagu võtmed ja rahakotid, silmapiirilt eemal. Alumine riiul on tõeline boonus, sest sinna saab panna kingad, hoiukarbid ja muud suured esemed.

KAHEKORDNE STABIILSUS: sellel konsoollaual on reguleeritavad jalad, nii et saad seda alati põrandal tasakaalus hoida. Samuti on lisatud kallutamisvastane komplekt, mis lisab stabiilsust ja ohutumat kasutamist.