Tumepruun kirjutuslaud suure kolme riiuliga

Tumepruun kirjutuslaud suure kolme riiuliga

142,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Laua suurus: 120 x 60 x 120 cm
– Maksimaalne staatiline kandevõime lauaplaadil: 50 kg
– Kaal: 20.7 kg

Paki sisu:
– 1 x laud
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

142,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

OLGU SUL PRODUKTIIVNE PÄEV: siin on nõuanne tõhusaks tööks: vabasta oma arvutilaua pealispind. Pane oma kontoritarbed, raamatud, toredad taimed ja pildiraamid 3 riiulile ning jäta endale avar ja korrastatud laud, et saaksid keskenduda oma tööle, ilma et sind asjad häiriksid. Vajaduse korral on sul ikkagi lihtne juurdepääs raamatule või kontoritarvikutele.

VASAKULE VÕI PAREMALE? SINA OTSUSTAD: kas eelistad panna kõik vajaliku vasakule? Pole probleemi. Tahad seda paremale vahetada? Muidugi! Tänu kohandatavale disainile võimaldab see arvutilaud riiulid kokku panna nii, nagu sulle meeldib.

LIHTNE KOKKUPANEK: kas töö tähtaeg läheneb? Ära muretse. Järgi selgeid juhiseid ja nummerdatud osi – saad selle kirjutuslaua hetkega kokku panna. Sa leiad, et õige kontorilaud võib tõesti aidata kahekordistada sinu töö tõhusust ja pidada kinni tähtajast.

ENAM EI KÕIGU: arvutilaual on reguleeritavad jalad, mis hoiavad selle tasakaalus ja kõikumisvabana, nii et sa ei pea muretsema, et laud kõigub iga pliiatsilöögi või klaviatuuril vajutatud nupu korral.

Kaal22,6 kg