Tumepruun abilaud
-22%

Tumepruun abilaud

78,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, metall
– Suurus: 40 x 40 x 58 cm
– Maksimaalne laua kandevõime: 20 kg
– Maksimaalne avatud riiuli kandevõime: 20 kg
– Maksimaalne võrgusilmast riiuli kandevõime: 5 kg
– Kaal: 6.5 kg

Paki sisu:
– 1 x laud
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

78,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

ALATI SINU KÕRVAL: see küljelaud pakub 3 erinevat riiulit kus saab hoida oma laualampi, raamatuid ja telefoni. Vastupidav konstrueeritud puit ja tugev must metallkonstruktsioon pakuvad pikaajalist tuge, mistõttu on see vastupidav öökapp valmis mahutama kokku 45 kg õnne täielikkus õndsuses.

KUS SEDA KASUTADA?: sellel tööstuslikust disainist tulvil öökapil on lihtsad jooned ja rustikaalne pruun viimistlus, mis sobib hõlpsasti kokku teiste mööbli- ja kodustiilidega. Võid kasutada seda oma magamistoas öökapina voodi kõrval, elutoas otsalauana diivani kõrval või tööruumis täiendava hoiuriiulina kuhu paigutada raamatuid või isegi taimi, et oma tuba stiilsemaks muuta.

DETAILID MIDA EI SAA TÄHELEPANUTA JÄTTA: reguleeritavate jalgadega varustatud multifunktsionaalne laud peab vastu veejoonte testile isegi ebatasasel põrandal. Samal ajal on teie plaadid, linoleum- ja puitpõrandad kaitstud kriimustuste eest.

LIHTNE KOKKUPANEK: tänu lihtsale konstruktsioonile, hallatavale üksikosade arvule ja kergesti järgitavatele juhistele on selle laua kokkupanek vaid mõne sammuga võimalik.