Tualettruumi kõrge hoiuriiul

Tualettruumi kõrge hoiuriiul

93,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Kogusuurus: pikkus – 64 cm, kõrgus 156 cm
– Kaal: 8,9 kg
– Kandevõime: 15 kg

Paki sisu:
– 1 x riiul
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 2 x kukkumisvastane komplekt
– 1 x juhis

93,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

KASUTA KOGU RUUMI: vajad lisaruumi vannitoa esmatarbekaupade jaoks? Saad seda! See 3-tasandiline tualettruumi kõrge hoiuriiul, mis on disainitud WC kohale, kasutab täielikult ära alakasutatud vertikaalset ruumi, et mahutada kõik sinu vannitoatarbed, nii et leiad vajaliku kohe kiirelt.

HOIA KÕIK ORGANISEERITULT: kas sul on raskusi oma vannitoatarvete otsimisega üle kogu vannitoa? See üle-wc poti kõrge hoiuriiul on siin abiks. Selle 3 avatud riiulit pakuvad koha, kus hoida kõiki oma rätikuid, tualettpabereid ja dušigeeli, nii et kõik oleks korras.

ANNAB USALDUSVÄÄRSET TUGE: see vannitoa ruumi säästja on valmistatud tugevast metallist ja kvaliteetsest puitlaastplaadist, mis tagab, et see tükk peab vastu. Samuti tagavad kaasasolev kallutusvastane komplekt ja X-kujulised latid tagaosas suurema stabiilsuse ja ohutuse.

MURETU KOKKUPANEK: siin on täiesti okei, kui sa ei ole mööbli kokkupaneku ekspert. Üksikasjalikud juhised ja selgelt määratletud osad hajutavad kõik sinu mured ja võimaldavad sinul selle vannitoariiuli probleemideta kokku panna.