Tualettruumi kõrge hoiukapp

Tualettruumi kõrge hoiukapp

160,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Kogusuurus: 64 x 24 x 171 cm
– Kaal: 18,7 kg
– Kandevõime: 20kg

Paki sisu:
– 1 x riiul
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kukkumisvastane komplekt
– 1 x kasutusjuhend

160,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

RUUMI TÕHUSUS: kas sul on lisaks hoiuruumi puudumisele veel midagi muud puudu? Jah. Tualettruumi kõrge hoiukapp! Selle abil ei saa sul enam kunagi tualettpaber otsa. Sellega saab sinu vannituba kaunistatud rustikaalse elegantsiga.

TEISTMOODI HOIURUUM: 3 avatud riiulit tualettpaberi, tualetitarvete ja kreemide jaoks. 2 sektsiooni uhke lükanduksega – lükanduksed väikeste saladuste jaoks, 1 kõrgendatud servadega ülemine riiul lõhnade, pesemistarvete ja küünalde jaoks. Korralik vannituba, mis annab tooni mõnusale päevale, ei ole enam kaugel.

MITMEKÜLGNE KASULIKKUS: mõtle- alumine riiul on põrandast kõrgel, mida see tähendab? See tähendab, et sinna mahub rohkem kui enamik tualettkappe! Pane see siis äkki pesumasina kohale? See teeb samuti imet! Toeta see küljelaua kohale? Ausalt öeldes on taevas piiriks.

LIHTNE KOKKUPANEK: elu ei tohiks olla keeruline, seega kujundasime selle tualettruumi kohal asuva hoiukapi nii, et selle kokkupanek oleks lihtne, sest osad on nummerdatud ja juhendid on üksikasjalikud. Kui oled selle üles seadnud ja selle kallutusvastaste komplektidega kinnitanud, saad oma vannitoaruumi üle taas kontrolli.