Terasraamiga öökapp

Terasraamiga öökapp

105,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: klaas, puitlaastplaat, teras
– Suurus: 40 x 40 x 60 cm
– Maksimaalne lauaplaadi kandevõime: 20 kg
– Riiuli maksimaalne kandevõime: 10 kg
– Kaal: 12 kg

Paki sisu:
– 1 x kapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

105,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

NÄHTAVAL VÕI MITTE NÄHTAVAL?: see sõltub sinust! See nutikas terasraamiga öökapp on ülimalt mugav avatud riiuliga ja klaasist ülemise osaga sageli kasutatavate esemete jaoks, mis hoiab öösel vajalikud asjad käeulatuses. Kaks reguleeritava kõrgusega sahtlit peidavad mitte nii ilusad esemed, et luua laevakujuline magamistuba.

TUGEV JA STABIILNE: tugev terasraamiga öökapp, karastatud klaasplaat ja vastupidavad puitplaadid tagavad, et küljelaud on piisavalt stabiilne, et hoida turvaliselt vaasis värskeid lilli. Samuti pakub see tööstuslikku, rustikaalset tunnet igasse koju, mis vajab šikki ja uuendatud välimust.

LIHTNE DISAIN,LIHTNE KOKKUPANEK: tänu lihtsale konstruktsioonile, kergesti järgitavatele juhistele ja nummerdatud osadele pole kokkupanek kunagi varem olnud nii kiire ja lihtne – raske on otsustada, kuhu see stiilne lisa tänu selle praktilisele disainile sinu magamistoas, elutoas või rõdul paigutada!

ÜHTLASE VÄLJANÄGEMISE TULEMUSEKS: vajad hubaseks ööbimiseks stiilset magamistuba? Nurgariiulit oma kunstikollektsiooni jaoks? Seina kappi, kus hoida oma voodipesu, pidžaamasid või sääriseid? Me pakume sulle sobiva mööblikollektsiooni, et saaksid hõlpsasti luua harmoonilise magamistoa.