Suur telerialus

Suur telerialus

153,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 140 x 39.2 x 50 cm
– Ülemise riiuli maksimaalne kandevõime: 60 kg
– Iga võrgusilmast riiuli kandevõime: 10 kg
– Kaal: 16.2 kg

Paki sisu:
– 1 x telerialus
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

153,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

MAALÄHEDANE: soovid kogu perega koos ainulaadset vaatamiselamust? Rustikaalsed pruunid lauad, must võrkkiht ja X-kujuline raam – kõik need ahvatlevad elemendid ühinevad selles võluvas teleripuldis, tõstes nii sinu televiisorit kui ka lisades sinu majja rustikaalset atraktiivsust.

HOIAB SEDA MIS SUL ON: “kuhu ma panin selle Game of Thrones’i komplekti, mille ma eelmisel nädalal ostsin?” Selle asemel, et kogu maja läbi otsida, miks mitte säästa oma väärtuslikku vaba aega selle suure telerilaua abil? See pakub sulle 3 mahukat riiulit kõigi oma CD-de, mängude ja filmimängijate paigutamiseks.

TUGEVUS, KAHTLEMATA: see vastupidavast puitlaastplaadist valmistatud ja tugeva terasraamiga toetatud telerialus kannab iga puitlaastplaadist riiulil 60 kg ja võrguriiulil 10 kg, mis annab tugeva toe sinu telerile ja muudele tarvikutele.

MURETU KOKKUPANEK: sinu väike laps on sellest uuest mööbliesemest vaimustunud ja tahab mängida videomänge? Kuidas oleks, kui teed oma lapsega soojendusmängu ja vaataksite, kes võidab? Üks ülesanne on see, et sinu laps paneb oma mänguasjad ära ja koristab oma toa, samas kui sa kulutad selle aja tänu illustreeritud juhistele kiiresti telerilaua kokkupanemisele.