Stiilne pooleldi avatud raamaturiiul

Stiilne pooleldi avatud raamaturiiul

121,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, valge
– Materjal: puitlaastplaat, MDF tagaplaat
– Suurus: 97.5 x 30 x 100 cm
– Maksimaalne kandevõime igal riiulil: 10 kg
– Maksimaalne kandevõime keskmisel riiulil: 20 kg
– Maksimaalne kandevõime ülemisel laual: 50 kg
– Kaal: 17,3 kg

Paki sisu:
– 1 x raamaturiiul
– 1 x lisatarvikute komplekt
– 1 x kukkumisvastane komplekt
– 1 x kasutusjuhend

Värv
Choose an option
Puhasta
Lisa ostukorvi
Osta kohe

STIILNE RAAMATURIIUL: otsid hoiuriiulit, mis näitaks sinu isikupära? Kutsu see rustikaalne & stiilne raamaturiiul oma koju, see avaldab kindlasti muljet ja lisab sinu ruumile ainulaadse nägemise.

KLASSIKUTEST KOOMIKSITENI : kui on üks asi, mille kogumist me kunagi ei lõpeta, siis need on raamatud. Alates klassikutest kuni koomiksiteni pakub see puidust raamaturiiul istekohta kõigile parimatele kirjandusteostele. Samuti võid raamatute vahele paigutada väikeseid kaunistusi ja taimi, et muuta välimus täiuslikuks.

VASTUPIDAV JA STABIILNE RAAMATURIIUL: kvaliteetne puidust valmistatud organiseerimisseade on vastupidav, et pakkuda pikaajalist tuge sinu armastatud raamatutele ja aaretele, mis panevad sind alati naeratama. Turvalise kodu loomiseks on hoiukomplektiga kaasas kallutamisvastane komplekt.

KOKKUPANEK ON VÄGA LIHTNE: me teame, et mööbli kokkupanek ei ole populaarne ajaviide, mistõttu lihtsustasime kokkupanekut. Tänu nummerdatud osadele ja kergesti järgitavatele juhistele on see vitriinistend oma uude koju paigutatud enne, kui sa seda märkad.

Additional Information

Värv

,