Stiilne ehetekarp

Stiilne ehetekarp

78,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge, must
– Materjal: puitkiudplaat, samet
– Toote suurus: 26 x 17 x 18 cm
– Mini reisikoti suurus: 14 x 9 x 3,5 cm
– Kaal: 1,8 kg

Paki sisu:
– 1 x ehetekarp
– 2 x võtmed

Värv
Choose an option
Lisa ostukorvi
Osta kohe

SINU EHTED VÄÄRIVAD PARIMAT: kõik sinu kõrvarõngad, käevõrud ja sõrmused kuhjuvad riiulil või riidekapil? Kauneid ehteid ei saa lihtsalt pimedasse sahtlisse lükata või naelale riputada, vaid need vajavad turvaliseks hoidmiseks stiilset ehtekarpi.

MIDA SINNA SISSE PANNA?: see 26 x 18 x 17 cm suurune ehetekarp, millel on 2 sahtlit, 2 külgmist ust kaelakeede jaoks ja palju hoiukambreid aksessuaaride jaoks, päästab sind sellest. Et sul ei läheks 20 minutit aega, et lahti harutada, mida soovid kanda.

MINI KARP SINU JÄRGMISELE REISILE KAASA: sellel minikarbil on suur peegel, mille paljud reisikarbid jätavad ära. Suuruselt sobib ideaalselt meigi pealekandmiseks teel – see on piisavalt väike, et saaksid selle oma kotti pista ka näiteks nädalavahetuseks rannas.

SINU JAOKS LOODUD: lihtsa ja stiilse disainiga ehetekarp on praktiline kingitus aksessuaaride armastajatele. Nende silmad täituvad rõõmust, kui nad seda näevad!

MIDA SA SAAD: ehetekarp, kus on palju ruumi, et korrastada hulgaliselt oma igapäevaseid aksessuaare. Ning ka minikarp, mis järgneb sulle, kuhu iganes sa seda vajad, et seda oleks lihtsam kasutada.

Additional Information

Värv

,