Šikk ehetekapp

Šikk ehetekapp

135,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge
– Materjal: puitkiudplaat, samet, klaas
– Toote suurus: 37 x 10 x 120 cm
– Peegli suurus: 27,3 x 100 cm
– Kaal: 10 kg

Paki sisu:
– 1 x ehetekapp
– 1 x riputuskonks
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

135,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

TELLI STIILSELT: lase kadunud ja segamini aetud ehetel minna ja tõsta oma igapäevane ilurutiin järgmisele tasemele selle šiki ehetekapi abil. Sellel on klaaspeegel, puhtad jooned ja rustikaalne viimistlus.

TÄIDA SEE SÄRAVATE ASJADEGA: pika päeva lõpus võta oma sõrmused, kõrvarõngad ja kaelakeed ära. Pane need tagasi selle ehetekapi sisse – 84 sõrmuse kohta, 90 kõrvarõngapaika, 48 nööpauku, 32 kaelakee konksu, 5 riiulit, 2 sahtlit ja 1 käevõru varras, kõik ühes kohas!

UKSELE VÕI SEINALE?: sina otsustad lõplikult! Võid selle rippuva ehetekapi lihtsalt paigaldada ukse raamile, kasutades kaasasolevaid klambreid või lihtsalt kinnitada selle kaasasolevate kruvide abil tahke seina külge. Mõlemal juhul säästad rohkem ruumi.

TURVALINE HOIUSTAMINE:  soovid hoida sentimentaalse väärtusega ehteid erilisteks puhkudeks? See ehete korraldaja meeldib sulle kindlasti. Turvalukk koos 2 võtmega on hoiatav igaühe jaoks, kellel on kleepuvad sõrmed.

MAAILMA PARIM KINGITUS: lihtne struktuur ja kõrge funktsionaalsus kohtuvad, et luua see ainulaadne ehetekapp. Niiet kinki see ehetekapp oma kallimale sõbrale või kinki hoopis endale – tee seda, Sa väärid seda!