Rustikaalne valamukapp

Rustikaalne valamukapp

93,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun
– Materjal: puitlaastplaat
– Suurus: 60 x 30 x 63 cm
– Maksimaalne staatiline koormus: 20 kg
– Kaal: 13 kg

Paki sisu:
– 1 x valamukapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Saadaval järeltellimisel

rustikaalne valamukapp

93,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe
Rubriigid: Märksõna:

RUSTIKAALSUS VANNITOAS: ja miks mitte? See on parim viis tuua oma vannituppa suur annus ajatut sarmi ja iseloomu. See pruun, rustikaalne valamukapp all, näeb see välja nagu mitte ükski teine!

PIKENDATUD ELUIGA: kvaliteetne E1-klassi konstrueeritud puit, reguleeritavad jalad ja kallutusvastane komplekt – sellepärast on see mööbel stabiilne, tugev ja aja jooksul vastupidav!

UUS KRAANIKAUSI ALUNE KOOBAS: Selle rustikaalse valamukapi paigutamine sinu vannituppa tähendab varem kasutamata ruumi avastamist valamu all. Suurusega 60 x 30 x 63 cm on selle sifooniauk 20 x 15 cm.

SISSE, VÄLJA, KOHALE: sellel valamu all oleval kapil on sees reguleeritava riiuliga kapp, millel on 3 kõrgusevarianti, et peita hügieenitarbeid ja avatud sektsioon, et hõlpsasti leida oma kammid ja panna välja oma parfüümid.

KARDAD KOKKUPANEKUT?: pole vaja muretseda! See rustikaalne valamukapp kannab kaasas kergesti arusaadavat illustreeritud juhist ja nummerdatud osi. Sinu vannitoa muutmine tõeliselt lõõgastumiseks loodud kohaks ei ole kunagi varem olnud nii lihtne.