Rustikaalne hoiukapp

Rustikaalne hoiukapp

104,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun
– Materjal: puit
– Suurus: 60 x 30 x 80 cm
– Kaal: 15,5 kg

Paki sisu:
– 1 x vannitoakapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend
– 1 x kallutamisvastane komplekt

Availability: Saadaval järeltellimisel

rustikaalne hoiukapp

104,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

ABSOLUUTNE VÕLU: pruun rustikaalne hoiukapp, millel on ulatuslikud aktsendid. Annad oma interjöörile ajatu välimuse. Selle originaalsed lamellidega uksed õhkavad ainulaadset võlu ja delikaatsust.

STABIILNE JA KINDEL: vastupidav E1-klassi puidust valmistatud rustikaalne hoiukapp on varustatud reguleeritavate jalgadega ja kallutusvastase komplektiga, mis lisab stabiilsust. Vaase ja muid väärtuslikke esemeid saab selle sees hoida, ilma et peaksid pidevalt silma peal hoidma!

SUUR MAHUTUSRUUM: uste taga on suur riiul, mida saab reguleerida 3 erinevale kõrgusele. Avatud sektsioonis ja põrandakapi ülemisel pinnal on palju ruumi raamatute, DVD-de ja kaunistuste jaoks.

EDUKAS KOKKUPANEK KIIRELT: ei tule ebameeldivaid üllatusi. Lihtsalt arusaadavad illustreeritud juhised ja nummerdatud osad muudavad selle hoiukapi kokkupaneku lihtsaks. Sa võid ennast lihtsalt üllatada!

VAIMUSTA TEISI: kasuta seda esteetilist ja funktsionaalset hoiukappi, et luua nutikas ja uhke sissepääs, mis teeb kõik sinu külalised kadedaks!