Roosad sametist riidepuud – 50tk

Roosad sametist riidepuud – 50tk

57,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: roosa
– Materjal: ABS plastik, metall
– Toote suurus: 45 x 23,5 cm
– Kaal(toote kohta): 78 g

Paki sisu:
– 50 x sametist riidepuud

57,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

LISA ENDA RIIDEKAPPI SÄRA: see elegantne riputuskonks, mis on kaetud pehme sametpinnaga, lisab sinu kapile veidi sära. Hoides samal ajal sinu riided tipptasemel kujul.

KAS SINU RIIDEKAPP VÕIB OLLA SUUREM?: mitte tingimata, kuid sinu riputid võivad vähemalt olla õhemad. Need õhukesed riputid, mille paksus on vaid 0,6 cm, säästavad ruumi kitsas kapis, nii et saad uusi riideid sisse kutsuda.

ENAM EI LIBISE MAHA: kui sul on kõrini riiete ülesvõtmisest, mis libisevad alati põrandale, siis see libisemiskindlate riputite komplekt on väärt proovimist! Õrn, libisemiskindel sametpind hoiab riideid tugevamalt kinni, nii et isegi siidipluus ei libise maha.

ÕHUKE PROFIIL, KUID TUGEV: kuigi need on üsna õhukesed, on need tugevast ABS-kilest valmistatud riputid piisavalt võimsad, et hoida kuni 5 kg igaüks. Jäta rasked kampsunid ja talvejoped peale – nad saavad sellega hakkama.

MIDA SA SAAD: 50 sametist riputuskonksu komplekt. 360° pöörlev konks, õlgadel sisselõiked rihmade kinnitamiseks, keskne riba sallide või lipsude jaoks ja alumine riba, mis hoiab pükse kindlalt kinni.