riiulitega kõrge vannitoakapp

riiulitega kõrge vannitoakapp

144,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge matt
– Materjal: MDF
– Suurus: 60 x 32,2 x 122 cm
– Kaal: 17,7 kg

Paki sisu:
– 1 x vannitoakapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

riiulitega kõrge vannitoakapp

144,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

MUUDA SEE ŠIKIKS: see riiulitega kõrge vannitoakapp ja selle elemendid sobivad omavahel sujuvalt kokku. Matt valge viimistlus, stiilsed ribalauad ja profiili üldine lihtsus. Too oma vannitoa ja ärkamisrutiini lihtsust ja rahustavat laadi.

ROHKE KUI VAID ILUS VÄLIMUS: lisaks oma heale välimusele veenab see riiulitega kõrge vannitoakapp ka oma struktuuriga. Lihtsalt puhastatav pind, vastupidavad E1-kvaliteediga puitplaadid ja rafineeritud detailid töötavad koos, et teenida sinu pikaajalist kasutamist.

AVA ENDA JAOKS ROHKEM HOIURUUMI: see vannitoa kõrge kapp pakub oma väikese, 60 x 32,5 cm suuruse pindalaga rohkem hoiuruumi, võttes samal ajal vähe põrandapinda. Võid selle isegi nurka paigutada, kasutades seda sageli tähelepanuta jäetud ruumi maksimaalselt ära. Geniaalne!

EKSPONEERIDA VÕI HOIUSTADA?: mõlemat! See vannitoakapp, millel on üleval 2 avatud riiulit ja all üks 3-kõrguseline reguleeritav riiul, pakub palju ruumi kõigele – alates nahahooldustoodetest kuni varurätikuteni.

MITTE AINULT VANNITOA JAOKS: kasuta seda kappi köögis pottite ja pannide hoidmiseks, paiguta see esikusse, et hoida õues olevaid esmatarbeid, või pane see tööruumi raamatute ja ajakirjade jaoks… lõppsõna on sinu käes!