Retrohõnguline serveerimiskäru

Retrohõnguline serveerimiskäru

109,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 75 x 40 x 86 cm
– Kaal: 12,3 kg
– Maksimaalne kandevõime: 100 kg

Paki sisu:
– 1 x serveerimiskäru
– 1 x kukkumistvastane komplekt
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Laost otsas

SINU ISIKLIK BAAR: läbipaistev klaas, rustikaalne pruun riiul ja terasraam moodustavad ainulaadse baarikäru, mis annab romantilise hõngu just sulle. Miks mitte veeretada see oma laua juurde, valida pudel, võtta 2 klaasi ja nautida lõõgastavat õhtut oma kallimaga?

SERVEERIMISKÄRU KÕIGILE: esitle kaunistusi ülaosas, hoia oma veine alumisel riiulil ja keskmisel riiulil ehk? 3 pudelipesa võimaldavad sul oma pudeleid külili asetada, 2 klaasihoidjat pakuvad kodu veiniklaasidele ja paremal asuv riiul loob võimaluse ka muudele kaunitele klaasidele.

KUS ON PIDU: elutoas? Terrassil? Kus iganes sa peo korraldad, käepide ja 4 sujuvat ratast võimaldavad sul serveerimiskäru vaevata õigesse kohta veeretada ja hoolitseb teeninduse eest, tuues joogid ja magustoidud sinu külalistele.

VÕTA AEGA: et sul jääks rohkem aega lõõgastumiseks, tegime selle baarikäru kokkupaneku kiireks ja lihtsaks. Järgige lihtsalt märgistatud osi ja selgeid juhiseid – enne kui märkad, imetlete oma veinikollektsiooni selle uimastava serveerimiskäru juures.