Ratastel dokumendikapp

Ratastel dokumendikapp

128,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, hallikas
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Toote suurus: 41 x 45 x 66 cm
– Kaal: 21 kg
– Maksimaalne kandevõime: 21 kg

Paki sisu:
– 1 x failikapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

128,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

PÄIKE SINU KODUKONTORIS: kes ütles, et kodukontor peab olema igav? Tööruumi stiili lisamine on alati hea idee tööõnnetunde suurendamiseks. Lisa veidi maalähedast võlu ja veidi tööstuslikku ilmet- see kontorikapp särab seal, kus teie äri edu saavutab.

PRODUKTIIVSUSE SALADUS: sorteeri oma kontoritarbed ja failid mugavalt. Üleval printer, avatud riiulil kleebised ja klammerdaja, ülemises sahtlis märkmikud ja pastakad ning alumisel riiulil rippuvad failikaustad. Kui hoiate kõike selles failikapis siis kindlasti säästad otsimise arvelt palju aega.

TEISALDATAV HOIUKAPP: kuhu soovid selle kapi asetada? Pole veel otsustanud? Pole probleemi! Tänu neljale rattale saab hõlbsalt antud kappi liigutada. Lisaks kahel rattal olevat pidurit hoiavad kindlas kohas sinu lemmik möölieseme. Loomulikult võid ka igal ajal oma meelt muuta.

LÄBIMÕELDUD MATERJALIDE VALIK: tänu nutikale materjalisegule mis koosneb vastupidavast konstrueeritud puidust ja kvaliteetsest terasest on sellel kapil kõrge stabiilsus ja vastupidavus mis kestab aastaid.

Kaal21 kg