Punane mänguritool

Punane mänguritool

251,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: hall ja punane
– Materjal: sünteetiline nahk, vaht, nailon
– Toote suurus: 66 x 69 x (122-129) cm
– Maksimaalne staatiline kandevõime: 150 kg
– Kaal: 20.5 kg

Paki sisu:
– 1 x arvutitool
– 1 x kokkupanemiskomplekt
– 1 x kasutusjuhend

251,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe
Rubriigid: Märksõnad:

TIPPTASEME SAAVUTAMISEKS: see mustpunane mängutool on loodud tipptasemel jõudluseks. Unusta kõik segajad ja amatöörid – see must ja punane mängutool on loodud tipptasemel jõudluseks. Isegi pikkade mängusessioonide ajal pakub see esmaklassilist mugavust, et saaksid keskenduda ühele asjale: võidule!

PAKUB IGAST KOHAST MUGAVUST: ergonoomiline tool on varustatud S-kujulise seljatoega, mis kohandub ideaalselt sinu kehaga. Kontoritoolil on ka reguleeritav peatugi ja nimmepadi. Nii et sinu keha saab puhata, samal ajal kui sa praktiliselt maailma päästad.

PUHAS LÕÕGASTUMINE: pikenda jalatuge, pane jalad üles, kalluta tooli 90° kuni 135° tahapoole ja lõõgastu täielikult. 10 cm paksune istmepadja ja jalatoe polsterdus muudavad selle reguleeritava kontoritooli ainulaadselt mugavaks.

TÄIENDAVAD EELISED: seda pöörlevat tooli saab koormata kuni 150 kg. Ka käetoed on tugevdatud, et need ei kõiguks. Iste on valmistatud kunstnahast ja võrkkangast ning jalatugi on ülespoole kaldu, mis tagab veelgi suurema mugavuse.

Kaal24,5 kg