Nurgakontorilaud koos monitori hoidjaga

Nurgakontorilaud koos monitori hoidjaga

189,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 140 x 130 x 76/91.5 cm
– Lauaplaadi staatiline kandevõime: 50 kg
– Toote kaal: 26 kg

Paki sisu:
– 1 x nurgalaud
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Värv
Choose an option
Lisa ostukorvi
Osta kohe

ÜTLE JAH PRAKTILISUSELE: olenemata sellest, kas oled tõsine mängur, kes otsib uuendust või soovid lihtsalt luua oma kodukontorit. See arvutilaud on praktiline tänu oma L-kujule ja ruumi säästvale disainile. Varustatud 20 x 90 cm suuruse monitoristendiga, saad selle paigaldada ükskõik kuhu laua serva äärde, et see sobiks sinu vajadustega.

STIILNE KIRJUTUSLAUD: tööstuslikust disainist inspireeritud minimalistliku ristkülikukujulise raamiga kirjutuslaud näeb sinu kodus või kontoris stiilne välja. Ühenda arvutilaud mugava kodukontori tooliga ja sul on uhke töökoht.

STABIILNE: selle väärt ostu teeb veel paremaks 50 kg laua kandevõime. Vastupidavad konstrueeritud puitpaneelid, tugev teraskonstruktsioon ja kaasasolevad reguleeritavad jalad tähendavad, et saad energiliselt klahve vajutada või raskeid raamatuid selle peale panna, ilma et see kõiguks.

LIHTNE KOKKUPANEK: mida lihtsam, seda parem! Komplektis on illustreeritud juhised ja kokkupanemisvahendid. Selle L-kujulise arvutilaua kokkupanek võtab vähem vaeva, kui sa arvad.

Additional Information

Kaal29,5 kg
Värv

,