Musta värvi peeglilaud

Musta värvi peeglilaud

234,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: must
– Materjal: puitlaastplaat, männipuidust jalad, kummipuit
– Laua suurus: 40 x 80 x 130,5 cm
– Tooli suurus: 32,5 x 32,5 x 45,5 cm
– Kaal: 20,1 kg

Paki sisu:
– 1 x peeglilaud
– 1 x polsterdatud tool
– 1 x kasutusjuhend
– 1 x kokkupanemistarvikud

Availability: Saadaval järeltellimisel

234,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

VAATA KUUD: alati hõivad vannitoa tundide kaupa valmistumise ajal? Ajades oma vanemad, õed-vennad või partneri pahaseks? Selle meigilaua abil saad meigitegemise ajal ümmarguse kuupoolse peegli ees valmis sättida täpselt nii kaua, kui soovid.

KORRASTA KÕIK ENDA ILUASJAD: suure lauaplaadi ja 2 sügavat sahtlit, mis on varustatud sujuvate liugurliistudega, on selle kabinetilaual ruumi kõigile sinu ilutarvikutele. Muutes valmistumise vaeva lihtsaks, noh, vaevata…

PANE OMA TUBA SÄRAMA: garderoobilaual on must pind ja eelnevalt kokkupandud sahtlid, kõik, mida pead tegema on peegli ja tugevate laua- ja jalakatte kokkupanek. Hetkega on tuba maagiliselt heledam kui kunagi varem.

LIHTNE KOKKU PANNA: see edevuslaua komplekt on peaaegu täielikult kokku pandud, lisa lihtsalt jalad ja peegel ning see on kasutamiseks valmis.

NAERATUST PAKKUV KINGITUS: see on suurepärane kingivalik sünnipäeval või tähendusrikkal tähtpäeval! See unenäoline garderoobilaud koos kuupaigalise peegli, ruumika hoiuruumi ja mugava jopega paneb selle saaja naeratama!