Must raamita peegliga meigilaud

Must raamita peegliga meigilaud

222,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: must
– Materjal: keskmise tihedusega puitlaastplaat, männipuit, kummipuit
– Laua suurus: 80 x 40 x 137,5 cm
– Tooli suurus: 37 x 28 x 45 cm
– Kaal: 19 kg

Paki sisu:
– 1 x peeglilaud
– 1 x polsterdatud tool
– 1x kasutusjuhend
– 1 x peegel
– 1x kokkupanemistarvikud

222,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

IGAPÄEVANE ILUKOHT: see vapustav must tualettlaud koos raamita peegli ja tugitooliga loob sinu tuppa täiusliku riietusruumi. See aitab sul alustada oma päeva stiilselt ja šikkilt.

OLE JULGE RAAMITA PEEGLITA: suur peegel ei peegelda mitte ainult sinu stiili, muutes sind enne kohtingule minekut glamuurseks, Raamita pöörlev peegel, mida ääristavad kumerad küljed, on ise stiilne!

KAUAKESTEV TUGI: võta istet vastupidavale, kummist jalgadega valmistatud pehmendusega toolile. Mis on võimeline kandma kuni 130 kg! Peeglilaua jalad on valmistatud männipuidust ja korpus puitkiudplaadist, mis tagab kauakestva tugevuse ja täiendava vastupidavuse.

PALJU RUUMI: pole midagi uut selles, et mõned inimesed armastavad omada hulgaliselt kosmeetikatarbeid. Lai lauapind, 3 sügavat ja 2 väikest sahtlit ning eemaldatav organiseerija erinevate lahtritega.. See kõik on valmis hoidma ehteid, pintsleid, küünelakke ja muudki.

MIDA SA SAAD: eelnevalt kokku pandud sahtlitega peeglilaud, peegel, pehmendusega tool, tarvikute kott, illustreeritud kasutusjuhend ja rohkelt hoiuruumi, et siluda oma ilurutiini.