Metallist ja riidest kapp

Metallist ja riidest kapp

73,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: must
– Materjal: terasest torud, lausriie
– Suurus: 150 x 45 x 175 cm
– Kaal: 5 kg

Paki sisu:
– 1 x kapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Saadaval järeltellimisel

73,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

EHITATUD, ET KESTA: valitud mittekootud riidest kattega, kvaliteetsete metalltorude ja PP plastist liitmike abil valmistatud must teisaldatav riidekapp vastab sinu pikaajalistele hoiuvajadustele.

AVAR RUUM: suurus 150 x 45 x 175 cm koos 1 liigutatava riidepuudega ja 12 hoiuriiuliga pakub sulle lisaruumi mantlite, kleitide, voodipesu, laste mänguasjade, kokkuvolditud riiete ja muu jaoks.

TUGEV? KINDLASTI!: toetudes 16 mm läbimõõduga metalltorudele ja 95 g/m² mittekootud kangale, tagab see riidekapp sulle oma tugevuse ja vastupidavuse. Riputuskangi maksimaalne kandevõime on 15 kg ja riidest kiht suudab kanda kuni 5 kg.

KOKKUPANEK ON LIHTNE: enam ei pea tundide kaupa kokkuklapitavat riidekappi kokku panema. Siin on kokkupanekuks vaid torude kinnitamine plastikühendustesse. Kõik, mis jääb üle, on oma uute särkide ja kleitide väljapanek kappi.

MIDA SA SAAD?: riidest mittekootud riidest riidekapp koos rippvarraste, 12 praktilise riiuli ja kokkuvolditava kattega, mis on varustatud tõmbluku ja konksukinnitustega – annab sulle palju hoiuruumi, et oma asju korralikult organiseerida.

 

Kaal 5,58 kg