Mahukas valge ehetekapp

Mahukas valge ehetekapp

188,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge
– Materjal: puit
– Toote suurus: 54 x 54 x 161 cm
– Väikese ruudukujulise salve suurus: 34 x 13 x 3cm
– Suure ruudukujulise kandiku suurus: 35.5 x 19,5 x 3 cm
– Välise peegli suurus: 26 x 144 cm
– Sisemise peegli suurus: 34.5 x 23 cm
– Kaal: 19,56 kg

Paki sisu:
– 1 x ehetekapp
– 1 x pöörlev raam
– 2 x võtmed
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

188,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

UUDNE DISAIN: seda toodet on mugav kasutada – ehetekapp, peegel ja hoiuriiul ühes.  360° pööramisfunktsiooniga saab see suurepäraselt eksponeerida oma ehteid igas nurgas.

PRAKTILINE FUNKTSIOON: peeglikapi tagaosas olevad 2 riiulit pakuvad hoiustamisvõimalusi teie kottidele, meigivahenditele ja riidetükkidele. Kapi alumine serv on peaaegu maapinnal, mis võimaldab suuremat hoiupinda. Tänu sisseehitatud peeglile ei pea meikimise või ehete kandmise ajal peeglisse vaatamiseks ust sulgema.

OHUTU JA USALDUSVÄÄRNE: valmistatud suure tihedusega plaadist ja ühendatud tugevalt. Lukustuse ja 2 võtmega, on see kapp turvaline ja usaldusväärne. Kinnitatud uksemagnetiga, ust saab lihtsalt sulgeda.

HÄMMASTAVALT PALJU HOIUSTAMISRUUMI: korrastades oma ehteid ja kosmeetikatooteid läbi erinevate kambrite, pesade ja konksude (sisaldab 90 kõrvarõngaspesa, 30 auku kõrvarõngaste jaoks, 30 konksu kaelakee jaoks, 91 rõngaspesa, 5 hoiukambrit ja 1 plastist hoiutasku).

KVALITEETNE MATERJAL: kvaliteetse tihedusega plaadiga, näeb see toode väljaväga ilus. Sametist sisevooder kaitseb tõhusalt sinu ehteid kriimustuste ja tolmu eest.