Lükandustega telerialus

Lükandustega telerialus

165,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 110 x 40 x 45 cm
– Ülemise riiuli maksimaalne kandevõime: 40 kg
– Iga riiuli kandevõime: 15 kg
– Kaal: 21.8 kg

Paki sisu:
– 1 x telerialus
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

165,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

KAUNIS TELERIALUS: täida oma tuba stiiliga, mis muudab sinu kodu positiivselt. See industriaalne rustikaalne telerialus sobib ideaalselt neile, kes otsivad oma elutuppa moodsat, urbanistlikku meeleolu. Tee oma elutoa, magamistoa, kontori või vastuvõtu telerist unustamatu fookuspunkt meie industriaalse rustikaalse teleristendiga.

KAPP KOOS HOIURUUMIGA: 2 riiuliga lükanduste taga pakub see tööstuslik televiisorikapp koos panipaigaga palju ruumi kaablikarbi, mängukonsoolide, filmide ja muu jaoks. Ruumikas televiisorikapp koos panipaigaga on hädavajalik igas kodus, mis soovib uuendada nii oma sisekujundust kui ka funktsionaalseid panipaigavõimalusi.

MITMEKÜLGNE: see telerikapp ei ole määratletud oma nime järgi. Seda ei saa kasutada mitte ainult televiisori jaoks elutoas, vaid seda saab kasutada ka magamistoas voodipesu jaoks, esikus kingade jaoks või kontoris üldiseks hoiustamiseks. Võimalused on sinu päralt.

VAATA KA TEISI TOOTEID: tutvu kindlasti ka ülejäänud sama sarja mööbliga. See tööstuslik televiisorikapp koos panipaigaga sobib ideaalselt paljude teiste mööbliesemetega, sealhulgas mitmete hoiuriiulitega, mis sobivad ideaalselt igasse elutuppa.

Kaal24,2 kg