Lisa baari toolid

Lisa baari toolid

100,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: Maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, metall
– Toote suurus: 40 x 30 x 65 cm
– Toote kaal: 8,4 kg
– Tooli maksimaalne kandevõime: 120 kg

Paki sisu:
– 2 x  baaripukk
– 1 x tarvikute komplekt
– 1 x kasutusjuhend

100,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

2 BAARITOOLI KOMPLEKT: istud hommikul diivanil, et süüa oma kausitäit müslit? Enam mitte! Naudi mugavalt kõrgel istumist selles 2-st baarijalatsist koosnevas komplektis. Klassikalise tööstusliku stiiliga, milles on rustikaalne pruun insenerpuit ja mattmust metallraam, täiendab see 2 baaritooli komplekt mitmesugust muud mööblit, mis on juba sinu kodus olemas.

KLASSIKALINE BAARIPUKI KÕRGUS: kui sa neid kasutad, libista need leti alt välja. Kui oled söömise lõpetanud, lükka need tagasi – see on suurepärane ruumi säästev võimalus.

VASTUPIDAVAD BAARITOOLID: selle 2 jalatoega baaritooli komplekti iga tool suudab kanda kuni 120 kg, andes sulle vajaliku toe, et süüa mugavalt ja muretult. Lase oma jalgadel rippuda või lõdvesta neid jalatoe raamil – kuidas sa söömise ajal lõõgastud, ei peaks olema piiratud tooliga, millel istud.

MINE KÖÖGIST KAUGEMALE: köök ei ole ainus koht, mille jaoks me tööstuslikus stiilis mööblit valmistame. Tänu mitmesugusele tööstuslikus stiilis mööblile peaaegu igasse kodutuppa, saad anda endale igas ruumis ühtse ilme. Vaata kindlasti tööstuslikus stiilis baarilauda, mis sobib koos selle 2 baaritooliga!