Lihtne kirjutuslaud

Lihtne kirjutuslaud

120,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, helepruun, must, valge
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 120 x 60 x 76 cm
– Maksimaalne laua kandevõime: 50 kg
– Kaal: 20.3 kg

Paki sisu:
– 1 x laud
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Värv
Choose an option
Lisa ostukorvi
Osta kohe

TÖÖSTUSLIK STIILNE KONTORILAUD: lihtne kontor on parim kontor. See lihtne kontorilaud pakub minimaalselt häirivaid ja tarbetuid efekte ning pakub sulle vajalikku tuge, et saaksid tööd teha, jäädes samal ajal kõrvale. Tänu ruumikale lauaplaadile on sul piisavalt ruumi, et oma tööd ikkagi ära teha.

LIHTNE KIRJUTUSLAUD: selle lihtsa kontorilaua all on tohutult ruumi, kus on piisavalt ruumi, et paigutada oma pöörlev tool ja arhiivikapp või kaks. Saad oma jalad vabaks, ilma et tunneksid, et istud kogu päeva kitsas kabinetis. Sinu kodukontor on ju koht, kus peaksid end tundma nagu kuningas.

LIHTSALT KOKKUPANDAV TÖÖLAUD: keegi ei taha kulutada oma väärtuslikku aega mööbli kokkupanemisele. Seda lihtsat kontorilaua saab tänu lihtsatele juhistele ja hallatavale osade arvule kokku panna hetkega. See kergesti kokkupandav kontorilaud võib isegi valmis saada enne, kui sinu järgmine ülesanne on ette nähtud!

TÄIDA OMA KODU TÖÖSTUSLIKU STIILIGA: meie pakume mitmeid tööstuslikus stiilis mööbli kollektsioone, mis sobivad sinu koju. Ükskõik, millist tuba soovid sisustada, meil on kõik olemas. Kui sulle meeldib see lihtne kontorilaud, vaata kindlasti ka kõiki teisi meie pakutavaid mööbliesemeid, et oma välimust täiendada.

Additional Information

Värv

,