Kahe uksega kapp

Kahe uksega kapp

145,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: maalähedane pruun, must
– Materjal: puitlaastplaat, teras
– Suurus: 70 x 30 x 80 cm
– Ülemise riiuli maksimaalne kandevõime: 30 kg
– Sisemise riiuli kandevõime: 10 kg
– Kaal: 16.9 kg

Paki sisu:
– 1 x kapp
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

145,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

REGULEERITAV KAPP: sinu koridor väärib uuendamist. Selle reguleeritava kapi abil saad anda oma kodule nii võluva iseloomu kui ka hädavajaliku funktsionaalsuse. Rustikaalsete pruunide pindade ja matt musta terasraami kombinatsiooniga saavad sinu elutuba, magamistuba, kontor, magamistuba või esikusse sisenemine nautida selle reguleeritava kapi poolt pakutavat täiustatud stiililist uuendust.

KAPP KOOS RIIULITEGA: tänu vastupidavale ülemisele riiulile ja reguleeritavale riiulidega pakub see kapp sulle vajalikku hoiuruumi, et hoida asju väljas või suletud uste taga. Hoia perefotosid ülemisel riiulil ja aseta raamatud, lauamängud või muud hädavajalikud asjad selle reguleeritava kapi uste sisse.

LIHTNE KOKKUPANEK: reguleeritava kapi kokkupanek ei tohiks võtta kogu päeva. See hõlpsasti kokkupandav reguleeritav kapp on paari sammu ja üksikasjalike juhiste abil valmis enne kui sa seda märkad. Kui oled selle kokku pannud, kaunista see oma lemmikutega ja lase selle tööstuslikus stiilis võlul särada ükskõik kus sinu kodus.