Kaasaegne must kontoritool

Kaasaegne must kontoritool

152,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: must
– Materjal: sünteetiline nahk,
– Toote suurus: 67 x 64 x 110 cm
– Kaal: 17,5 kg

Paki sisu:
– 1 x arvutitool
– 1 x kokkupanemiskomplekt
– 1 x kasutusjuhend

152,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

KVALITEETSED MATERJALID, MUGAV ISTUMINE: seljatugi ja iste on luksuslikult ja mugavalt polsterdatud, isegi pärast pikaajalist kasutamist püsib kuju stabiilne. Seljatugi, iste ja käetoe padi on kaetud polüuretaaniga, mis on vastupidav, kergesti puhastatav ja annab juhtkonnatoolile elegantse välimuse.

ERGONOOMILINE DISAIN: kohandatud seljatugi pakub vajalikku tuge selgroole, käetoed leevendavad õla- ja kaelalihaseid. Istme kõrgus on vabalt reguleeritav. Kontoritooli stabiilne kallutusmehhanism võimaldab pingelise töö ajal lõdvestuda.

HEA STABIILSUS JA VASTUPIDAVUS: pöörleva tooli stabiilsus 5 tugipunktiga aluse kaudu. Turvaline gaasitõstuk (TÜV Rheinland: DIN4550 klass3; sertifikaadi omanik: tarnijad). Max. koormus: 150 kg.

LIHTNE LIIKUMINE: kvaliteetsed topeltrattad polüuretaankattega tagavad vaikse liikuvuse ja sobivad paljudele põrandatele. Parem kasutamine koos põrandakaitse matiga, ideaalne kontorisse, konverentsiruumi või koju tööruumi.

LIHTNE KOKKU PANNA: nummerdatud tarvikud on pakitud blisterpakendisse, nii et ei teki segadust ja neid ei ole lihtne kaotada. Tänu hästi illustreeritud juhistele on kokkupanek kiire ja lihtne. Tööriistad, 2 varuratast ja lisakruvid.