Jalahoidjaga arvutitool

Jalahoidjaga arvutitool

223,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: must, punane, valge
– Materjal: suure tihedusega vaht, nailon, teras
– Toote suurus: 52 x 70 x (116-126) cm
– Toote kõrgus istmest põrandani: 47-57 cm
– Istme suurus: 50 x 52 cm
– Seljatoe kõrgus: 71 cm
– Ratta läbimõõt: 50 mm
– Maksimaalne staatiline kandevõime: 150 kg
– Kaal: 20.6 kg

Paki sisu:
– 1 x arvutitool
– 1 x kokkupanemiskomplekt
– 1 x kasutusjuhend

Värv
Choose an option
Lisa ostukorvi
Osta kohe

ALUSTA PRODUKTIIVSET PÄEVA: ära lase ebameeldival istumisel mõjutada oma tööviljakust. See kontoritool, mille kõrgus on reguleeritav vahemikus 47-57 cm ja mille selja kallutamisnurk on 90°-135°, võimaldab sul leida õige istumisasendi ja jätkata tõhusat tööd.

LÕPUTU MUGAVUS: sellel ergonoomilisel kallutusmehhanismiga toolil on suurepärane nimmetugi, jalatugi, peatugi ja vaiksed nailonist rattad, mis lasevad su kehal puhata, et saaksid ergonoomilises luksuses istudes keskenduda tööle.

DETAILID ON OLULISED: istme, seljatoe ja nimmepiirkonna sisemus on polsterdatud kõrgekvaliteedilise tihedusega käsnaga, mis ei deformeeru kergesti olenemata sellest, kas töö või mängu jaoks. Ergonoomiline seljatugi jäljendab sinu keha kõverusi, pakkudes pidevat tuge.

TURVALINE TOOL, LIHTNE KOKKUPANEK: automaatne tagasipöördumissilinder on läbinud TÜV Rheinlandi testi vastavalt standardile EN16955: 2017-04, klass 3 (aruanne nr: 182836, omanik: tarnija). Lihtsalt monteeri tool kokku, pingutades paar kruvi, see ongi kõik! Sa liitud oma meeskonnakaaslastega enne, kui nemad seda märkavad.

MIDA SA SAAD: ergonoomiline kontoritool kulumiskindla ja kergesti puhastatava PU-pinnaga, mis sobib sinu koju või kontorisse, hoides sinu keha ja vaimu lõdvestatuna nii mängides kui ka töötades.

Additional Information

Kaal22 kg
Värv

,