Bambusest suur riiul

Bambusest suur riiul

82,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: bambus
– Materjal: bambus
– Suurus: 60 x 26 x 130 cm
– Maksimaalne koormus igal riiulil: 10 kg
– Maksimaalne koormus kogu riiulil: 40 kg

Paki sisu:
– 1 x riiul
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Saadaval järeltellimisel

82,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

ARMASTAD RIIULEID?: ükski ruum ei taha puududa sellisest riiulist. Hoiuruumi rikkalikust, mis on ka veidi moodne ja lõõgastav. Reguleeritavate riiulite õhulise väljapanekuga näeb sinu süda kõike, mida sa armastad, ja su pea on rahul, kui järjekord on täidetud.

KOHANDA OMA SOOVI JÄRGI: paki oma riiulid paljude sulle meelepäraste esemetega, olenemata sellest, kas need on lühikesed või pikad, sest 5 riiulit võivad vabalt toetuda 9 erineval kõrgusel, andes sulle sama või erineva vahemaaga riiulitega hoiuraami, nagu sulle meeldib.

MIS ON SINU PLAAN?: sea see kõikehõlmav statiiv vannitoas kreemide ja rätikute jaoks, elutoas raamatute ja nipsasjakeste jaoks, köögis potid ja pannid, rõdul õitsvate lillede jaoks, koridoris kingade jaoks, keldris, garaažis või kus tahes mujal.

BAMBUSE KASULIKKUS: bambus on valitud vastupidavuse, vähese süsinikdioksiidiheitega ja taastuvate omaduste tõttu, mis teevad sellest rohelise kodu jaoks sobivaima valiku (maksimaalne staatiline koormus 10 kg igal tasandil).

KOKKUPANEK EI TEKITA PEAVALU: sa ei pea olema käsitööline, kuna iga külgraam on terviklik. Ühenda lihtsalt riiulid külgraamiga, siis on see värskendav riiul hetkega üles seatud.

Kaal6,6 kg