Bambusest pesukorv

Bambusest pesukorv

55,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: looduslik teravärv
– Materjal: looduslik bambus, puuvillane kott
– Suurus: 52 x 32 x 63 cm
– Kaal: 2.7 kg

Paki sisu:
– 1 x pesukorv
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Saadaval järeltellimisel

55,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

KVALITEETSED MATERJALID: pesukarp on valmistatud looduslikust bambusest, keskkonnasõbralik ja kerge, võib kanda suuri pingeid ilma deformeerumata. Sisemine puuvillane riie on hingav ja takistab ebameeldivaid lõhnu. Keha hoiab kahekordne traatrõngasraam. Alus on kinnitatud metalltraadi ja kõvaplaadi abil, mis lisab stabiilsust ja kandevõimet.

MITTE LIHTSALT MASSTOODE: kaas on ühendatud korpusega 2 metallist ringikujulise rõngaga, et vältida kukkumist, Laiendatud kaanele saab panna mõned esemed alla 10 kg. Kõik servad on PP-kiududega ääristatud, mugavad puuvillased köiekäepidemed mõlemal küljel, et oleks lihtne transportida, pakkudes stiilse välimusega vastupidavat korvi.

100 LIITRIT MAHUTAVUSEGA JA EEMALDATAV KOTT: see korpus mahutab palju pesu. Pestaval voodrikotil on 2 lahtrit, saad sorteerida oma riideid värvide järgi ja kanda pesumasinasse ainult pesukotti, säästes sellega aega.

MITMEKÜLGNE: hoia kogu määrdunud pesu eemal. See pakub ka rohkem hoiustamisvõimalusi tekkidele, mänguasjadele, rätikutele, kingadele jne. Ideaalne magamistoas, pesuruumis, majapidamisruumisse.

LIHTNE KOKKU PANNA JA HOIUSTADA: väärikas pakend, et kaitsta bambust kahjustuste eest. Illustreeritud juhised hõlbustavad kokkupanekut. Hoiustada kokkupakituna, kui seda ei kasutata.

Kaal3,2 kg