50 roosat sametist riidepuud

50 roosat sametist riidepuud

56,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: roosa
– Materjal: ABS, samet, metall
– Toote suurus: 45 x 23,5 cm
– Maksimaalne riputusrihma staatiline kandevõime: 5 kg

Paki sisu:
– 50 x riidepuu

56,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

LISA ENDA KAPPI SÄRA: see elegantne riidepuu, mis on kaetud pehme sametpinnaga, lisab sinu kapile veidi sära, hoides samal ajal sinu riided tipptasemel kujul.

KAS SINU RIIDEKAPP VÕIB OLLA VEELGI SUUREM?: mitte tingimata, kuid sinu riidepuud võivad vähemalt olla õhemad. Need õhukesed riputid, mille paksus on vaid 0,6 cm, säästavad ruumi kitsas kapis, nii et saad uusi riideid sisse kutsuda.

ENAM EI LIBISE MAHA: kui sul on kõrini riiete ülesvõtmisest, mis libisevad alati põrandale, siis see libisemiskindlate riputite komplekt on väärt proovimist. Õrn, libisemiskindel sametpind hoiab riideid tugevamalt kinni, nii et isegi siidipluus – ei libise maha.

ÕHUKE PROFIIL, KUID TUGEV: kuigi need on üsna õhukesed, on need tugevast ABS-kilest valmistatud riputid piisavalt võimsad, et hoida kuni 5 kg igaüks. Jäta rasked kampsunid ja talvejoped sinna peale- nad saavad sellega hakkama.

MIDA SA SAAD: 50 sametist riputuskonksu komplekt, 360° pöörlev konks. Õlgadel sisselõiked rihmade kinnitamiseks, keskne riba sallide või lipsude jaoks ja alumine riba, mis hoiab pükse kindlalt kinni.