50 puidust valget riidepuud

50 puidust valget riidepuud

112,20 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge
– Materjal: vahtrapuu, kroomitud konks
– Toote suurus: 44,5 x 23 cm
– Konksu suurus: 7 x 5 cm
– Kaal: 6,6 kg

Paki sisu:
– 50 x riidepuu

112,20 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

AJAKOHASTA ENDA RIIDEPUUD: kui sa hoolitsed oma riiete eest, premeerivad need teid vapustava välimusega. Ütle vanadele nõrga konstruktsiooniga riputajatele hüvasti ja kohtle oma riideid nende täispuidust riputajatega – need on mugavamad, nagu viibiksid viie tärni hotellis.

SÜNDINUD  TIUGEVAKS: hellita oma armastatud riideid, mis panevad sind iga päev särama, anna neile vääriline tugi, millele toetuda! Need optimaalsest vahtrapuidust valmistatud riputid, mis võivad uhkeldada 5 kg kandevõimega, säravad sinu garderoobis veel aastaid.

KAHEKORDSELT LIBISEMISVASTANE: et kõik oleks paigas, on riputitel sooned, mis sobivad ideaalselt õhukeste rihmadega toppide või kleitide jaoks. Libisemisvastase plastmassiga kaetud riputusvarras hoiab püksid maha kukkumast.

KAS KONKSU SAAB KEERATA?: loomulikult! See on 360° pöörlev, nii et saad oma rõiva hõlpsasti ümber keerata. Ilma seda eemaldamata, kui riputad selle vales suunas üles.

TÄIENDA ENDA GARDEROOBI…: selle 50-st vahtrapuidust riputuskonksust koosneva komplektiga, mis on hästi värvitud, varustatud pöörlevate konksude ja soontega õlgadega ning mida täiendab igaühe maksimaalne kandevõime 5 kg.