20 musta sametist riidepuud

20 musta sametist riidepuud

42,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge
– Materjal: ABS, flock
– Toote suurus: 45 x 23,5 cm
– Konksu suurus: 8 x 5,4 cm

Paki sisu:
– 20 x riidepuu

42,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

SINU RIIDEPUUD ON OLULISED: need kumerate servadega sametist riputid on ideaalne valik, et hoida oma riided õrnalt tipptasemel kujul. Kuna sinu riided istuvad suurema osa oma elueast riputitel, on vaja valida head riputid.

KAS SU RIIDEKAPP SAAB OLLA SUUREM?: mitte tingimata, kuid sinu riidepuud võivad olla vähemalt õhemad. Need õhukesed riputid, mille paksus on vaid 0,6 cm, säästavad ruumi kitsas kapis, nii et saad uusi riideid sisse kutsuda.

ENAM EI LIBISE MAHA: kui sul on kõrini riiete ülesvõtmisest, mis alati põrandale libisevad, siis see libisemiskindlate riputite komplekt on väärt proovimist. Õrn, libisemiskindel sametpind hoiab riideid tugevamalt kinni, nii et  isegi siidipluus – ei libise maha.

ÕHUKE PROFIIL, AGA TUGEV: kuigi need on üsna õhukesed, on need tugevast ABS-kilest valmistatud riputid piisavalt võimsad, et hoida kuni 5 kg igaüks. Jäta rasked kampsunid ja talvemantlid peale – nad saavad sellega hakkama.

MIDA SA SAAD: komplektis on 20 sametist riputusklambrit, millest igaühel on õlgadel sisselõiked rihmade kinnitamiseks, keskne riba sallide või lipsude jaoks, alumine riba, mis hoiab pükse kindlalt, ja 360° pöörlev konks.