20 metallist pükste riidepuud

20 metallist pükste riidepuud

47,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: hõbedane
– Materjal: PVC kate, metall
– Toote suurus: 31 x 10,5 cm
– Kaal: 1,25 kg

Paki sisu:
– 20 x pükste riidepuud

47,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

PÖÖRATAV KONKS EKSTRA LIHTSUSTAMISEKS: nende seelikuhoidjate mugav pöörlev konks, millel on läikiv, roostekindel viimistlus, pakub mugavat võimalust valida õigeid riideid. Hallates samal ajal hõlpsasti oma garderoobi järjekorda.

EHITATUD TUGEVAKS: selle stabiilsuse ja vastupidavuse tagamiseks on kasutatud kõrgekvaliteedilist kroomitud metalli. Püksiriputuskonks ei paindu ära isegi raskete riiete hoidmisel.

ENAM EI KUKU RIIDED MAHA: PVC-kattega klambrid tagavad õrnade kangaste maksimaalse kaitse ja hoiavad riideid kindlalt. Ilma ebameeldivate kortsudeta – kõik sinu püksid jäävad kenasti ja puhtaks, muutes igaks päevaks valmistumise imelihtsaks.

KOHANDATUD SOBIVUS: sinu riided ei ole ühe suurusega, kuid sinu riputid võivad olla! Nende kvaliteetsete püksiriputite klambreid saab vabalt liigutada, andes sulle vajaliku ruumi erinevate riiete riputamiseks, alates teksadest kuni seelikuteni.

MIDA SA SAAD: 20-st tugevast metallist riputusklambrist, millel on ruumi säästev struktuur ja reguleeritavad, libisemisvastased klambrid. Hoia oma garderoobi korras nüüd nende praktiliste püksiriputite abil!