2 ümmargust küljelauda

2 ümmargust küljelauda

74,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge
– Materjal: MDF, mänd
– Suurema laua suurus: 45 x  45 x 50 cm
– Väiksema laua suurus: 35 x 35 x 35 cm
– Kaal: 3,35 kg

Paki sisu:
– 2 x laud
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

Availability: Saadaval järeltellimisel

74,00 

Availability: Saadaval järeltellimisel

Lisa ostukorvi
Osta kohe

MINIMALISTLIK VIBE: valge lauaplaat sobib hästi kokku kergelt laialivalguvate puidust jalgade kolmikuga. Lihtne, laitmatult teostatud disain muudab selle teretulnud täienduseks igale minimalistlikule meeleolule.

SUPER LIHTNE ÜHENDAMINE: selle lauakomplekti (diameeter 45 cm x 50 cm H (suur), diameeter 35 cm x 35 cm H (väike)) kokkupanekuks tuleb lihtsalt jalad lauaplaadi külge kruvida, selleks ei ole vaja tööriistu! Tee seda üks kord iga jala puhul, siis oledki sellega valmis!

KUS SAAB SEDA KASUTADA?: pole midagi hullemat, kui istuda ja mitte kuhugi ei ole oma jooki panna – aseta üks diivani või voodi mõlemale küljele, et pakkuda filmiõhtul suupisteid ja jooke või lihtsalt panna mõned taimed ja muud dekoratiivsed esemed oma tuba kaunistama.

KINDLAD: meie kolmekordsed täiustatud omadused võivad hajutada igasugused kahtlused selle kvaliteedi suhtes: konstrueeritud puidust lauaplaat toetub kindlalt massiivsetele männipuidust jalgadele. Kolmjalgne konstruktsioon tagab suure stabiilsuse ning UV-kuivatud värv suurendab tugevust ja vastupidavust.

MIDA SA SAAD: tööriistavaba kokkupanekuga ja minimalistliku disainiga pesulaudade komplekt, mis sobib erinevatele stiilidele. Anna kohe dekoratiivne ja praktiline lisa oma kodule.