10 kuubikuga jalatsiriiul

10 kuubikuga jalatsiriiul

118,00 

Toote kirjeldus:
– Värv: valge raam, hall padi
– Materjal: puitlaastplaat, vahust pehmenduspadi, linane kangas
– Suurus: 104 x 30 x 48 cm
– Maksimaalne staatiline kandevõime: 150kg
– Kaal: 20,8 kg

Paki sisu:
– 1 x pink
– 1 x kokkupanemistarvikud
– 1 x kasutusjuhend

118,00 

Lisa ostukorvi
Osta kohe

VÕTA ISTET: kingi on raske jalga panna, mis paneb sind juba mõtte peale, et pead välja kiirelt minema? Selle pehmendusega kingapingi abil saad mugavalt istuda ja kingad vaevata kinni siduda. Selle eemaldatavat linast katet on lihtne puhastada ja E1-klassi puitlaastplaadist korpuse tugev konstruktsioon võimaldab maksimaalset staatilist koormust 150 kg.

KINGAD, SAAPAD JA MUU: soovid hoiustada suuremaid kingi? Pole probleemi! Säilita kümnes 30 cm sügavuses lahtris kuni suuruseni 44 ulatuvaid kingi. Saapad? Loomulikult! Külgmiste sektsioonide eraldajaid saab eemaldada või reguleerida suurema kõrguse saavutamiseks.

KASUTA KUIDAS SOOVID: kinnituskonksude abil kinnitatud padja saab eemaldada, mis võimaldab paigutada seadme vertikaalselt, et saada hoiuriiul, mis võib olla sinu lemmikute esemete vitriiniks.

ÄRA KARDA KOKKUPANEKUT: selle kingakapi kokkupanekuks ei pea olema ekspert, sest üksikasjalikud juhised ja nummerdatud osad on hõlpsasti kasutatavad. Kokkupanek on valmis enne, kui sa seda märkadki!